Sideboard
2021-05-11
914137
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SIDEBOARD, 1950/60-tal, teak, utdragbar skiva, pardörrar samt 4 lådor, höjd ca 71, 115x45 cm, nyckel finns
Bruksslitage