Golvlampa 1960-tal
2021-05-11
914094
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1960-tal, fot i teak, total höjd inkl skärm ca 153 cm
Skärmen med slitage