Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
LEN ROSOLIO (1900-tal): "Bobby Hull & Ulf Nilsson", signerad i trycket Len Rosolio, signerad Bobby Hull & Ulf "Lill-Pröjsarn" Nilsson, färglitografi, bildmått 30x33 cm
913848
2021-05-09