Edition Eté Fickur England 1790-tal
Klubbat för:
750 SEK
1 500 SEK
FICKUR, England, 1790-tal, silver, manuellt urverk med nyckeluppdrag, spindelgång, silver, mineralglas, diam boett ca 48 mm, diam ytterboett ca 56 mm
Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad. SAV garanterar ej funktionen.
913759
2021-05-30