Byrå senempire
Klubbat för:
1 700 SEK
3 000 SEK
BYRÅ, senempire, fanerad i mahogny samt svärtat trä, trappstegsformad skiva med topplåda, lejontassar, kolonner, mässingsbeslag, höjd 93, 97x50 cm
Förgyllda beslag medföljer, torrsprickor, slitage, smärre fanerbortfall
913617
2021-05-11