Ljuskrona
2021-05-15
913581
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets andra hälft, rokokostil, stomme i mässing, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 57, diameter 48 cm
Ljusimitationer med smärre skador