Astrid Sylwan färgetsning
2021-05-09
913543
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ASTRID SYLWAN (född 1970): Komposition, färgetsning, signerad, 18/35, oramat blad, bladstorlek ca 60,5x58 cm