Vitrinskåp 1900-tal
2021-05-10
913278
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VITRINSKÅP, 1900-tal, mörbetsat lövträ, höjd ca 133 cm, 142x40 cm
Slitage, ett hyllplan saknas