Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TALLRIKAR, 3 st Kina, 1700/1800-tal, bl a imari, diameter ca 22,5 cm
Ingår i temaauktionen Orientalika
En tallrik spricka, flera nagg, slitage
913246
2021-05-15
Gör en kostnadsfri värdering här