Silver såskanna Heilsberg
2021-05-23
913092
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 600 EUR |
SÅSKANNA, silver, empire, Heilsberg, Preussen, 1800-talets mitt. svängd form, invändigt förgylld, längd 21 cm, bredd 10, höjd 12 cm, vikt 496 g