Klubbat för:
3 800 SEK
1 500 SEK
BORDSLAMPOR, 1 par urnor Kina, omgjorda till bordslampr, 1900-tal, polykrom dekor, höjd exkl lampsockel ca 29 cm
Skador: Smärre bruksspår, ej funktionstestade, Sav garanterar ej funktionen
912923
2021-05-11