Lockurna
2021-05-06
912673
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LOCKURNA, 1800-talets slut, porslin, Kina, balusterformad, dekor i underglasyrblått, Kangximärke, höjd ca 27 cm
Spricka, lock med nagg