Vas Tapio Wirkkala
2021-05-06
912641
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAPIO WIRKKALA, vas, signerad Tapio Wirkkala Iittala, linjeslipat klart glas, höjd 16 cm
Fotnagg