Skrivbord
2021-05-08
912616
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKRIVBORD, 1900-tal, gustaviansk stil, bemålat, beslag i mässing, skiva i glas, höjd 76, 105x55 cm
Bruksslitage, färgbortfall