Båt Vallien
2021-05-05
912596
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERTIL VALLIEN, båt, Kosta Boda, 1900-talets slut, flerfärgat glas med infällt figurmotiv, signerad, längd ca 17,5 cm, svärtad träsockel medföljer