Oidentifierad konstnär 1800-tal
2021-05-05
912582
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-talets första hälft, kvinna med hund, olja på duk, ca 32x24 cm
Krakelyrer