Olle Nordberg oljemålning
2021-05-05
912533
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): Sydländsk kustvy, signerad och daterad Olle Nordberg -58, olja på pannå, bildmått 37x53 cm