Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, 1960-tal, teka, Karl Erik Ekselius, JOC Vetlanda, höjd ca 50, 90x90 cm
Bruksslitage
912523
2021-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här