Klubbat för:
1 800 SEK
2 000 SEK
UTAGAWA KUNIYOSHI & TOYOKUNI KUNISADA, 2 st träsnitt, 1800-tal, bildmått 35x23,5 cm respektive 34x49 (diptyk)
Veck, fläckar, Kunisada med kantslitage, ej examinerade ur ram
912441
2021-05-15