Oidentifierad konstnär olja på duk 1800-tal
2021-05-09
912292
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, 1800-tal, pastoralt motiv, ca 97x72 cm
Slitage, färgbortfall, mindre dukskada