Spelbord
2021-05-09
912286
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SPELBORD, 1900-talets första hälft, mörkbestad stomme, låda vid sarg, utfällbar skiva, höjd ca 77, 45x80 cm
bruksslitage