Färglitografi
2021-05-07
912201
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FÄRGLITOGRAFI, komposition, oidentifierad signatur, daterad -87, nr 31 / 100, ca 52 x 37 cm