KONFERENSSTOLAR
Klubbat för:
700 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
LIEVORE, ALTHERR & MOLINA, "Catifa 46, stolar, 5 st Arper, stapelbara, kromat stativ, formböjd sits, sitthöjd 45 cm,
Kuntoraportti
Bruksslitage, fanérskador
912162
Päivämäärä:
2021-05-10