Tallrikar Kina 1700-tal
2021-05-07
912051
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
TALLRIKAR, 3 st, Kina, 1700-tal, porslin, diameter ca 22-23,5 cm
Naggar samt spricka