Pianopall nyrokoko
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
PIANOPALL, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, massiv mahogny, skuren dekor, på hjultrissor, stoppad sits, höj- och sänkbar, höjd ca 44, diameter 37 cm, skyddsöverdrag medföljer
Kuntoraportti
Bruksslitage, träavslag
912027
Päivämäärä:
2021-05-06