Oidentifierad konstnär
2021-05-06
911999
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR,Ryssland, signerad samt daterad 1991, olja på duk, ca 49x59,5 cm