Porslin Japan Imari
2021-05-06
911899
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
TALLRIKAR, VASER, 6 dlr., porslin, Japan, 1900-talets första hälft, Imari, höjd ca 11-12, diameter 21 cm
Enstaka sprickor (stjärn), smärre nagg