Klubbat för:
1 200 SEK
2 000 SEK
SKRIVBORD, 1930/40-tal, fanérat i mahogny, etikettmärkt Carlsson & Reicke, baksida med hyllplan, 2 dörrar med bakomliggande lådor samt hyllplan, höjd 76, 155x82 cm
Märken, fanérskador
911875
2021-05-06