Certina Argonaut 280 Armbandsur 1970-tal
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
CERTINA, Argonaut 280, armbandsur, 1970-tal, automatiskt urverk, stål, plexiglas, datum, krona märkt C, ref nr. 913345841, kaliber 25651, diam 37 mm, armband nylon medföljer
Kuntoraportti
Bruksskick. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
911786
Päivämäärä:
2021-05-09