Otto Lindberg oljemålning
2021-05-07
911681
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OTTO LINDBERG (1880-1955): Motiv med båthus, signerad samt daterad 1928, olja på duk, ca 43x109 cm