Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIKA DESIGN, stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft, rotting, skyltmärkning, sitthöjd ca 48 cm
3 ryggar med skador (varav 1 mer omfattande), 1 sits m mindre skador
911670
2021-05-04
Gör en kostnadsfri värdering här