Matbord 1960-tal
2021-05-06
911641
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATBORD, 1960-tal, ek, uppfällbar och skjutbar bordsskiva, höjd ca 75, maxlängd ca 165x78 cm
Bruksslitage