Assietter Kina 1800-tal
2021-05-06
911639
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ASSIETTER, 4 st., porslin, Kina, 1800-talets andra hälft, glaserade i järnoxid, diameter ca 17 cm
Slitage