Claire View oljemålning
2021-05-06
911521
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CLAIRE VIEW (f. 1957): "My dog", signerad samt daterad 2020, olja på duk, ca 27x21 cm