Torsten Erasime oljemålning
2021-05-03
911514
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TORSTEN ERASIME (född 1940): "Fiskebodar, Vik", signerad Erasime, daterad a tergo 96, olja på duk, 44x28 cm