Bordslampor 2 st
2021-05-06
911507
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, mässing, ledad arm, textilskärmar, höjd inkl. skärm ca 60 cm
Ej funktionstestad, bruksslitage, senare skärmar