Klubbat för:
2 000 SEK
1 500 SEK
EDDIE FIGGE (1904-2003): Komposition, signerad och daterad 56, akvarell, ca 26,5x21 cm
PROVENIENS: Lars Lundins samling
Oramad, i passepartout, gulnad
911464
2021-05-06