Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MARCEL FIORINI (1922-2008), komposition, signerad samt numrerad, 914/120, färglitografi, ca 51x36 cm
Ej examinerad ur ram
911443
2021-05-08
Gör en kostnadsfri värdering här