Ingegerd Silow matta
2021-05-06
911406
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
INGEGERD SILOW, matta, rölakan, signerad IS, ca 300x195 cm
bruks- och åldersrelaterat slitage, fläck på kortsidan