Ramar
2021-05-06
911311
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
RAMAR, 7 st, 1900-tal, yttermått ca 68x60 cm, 76x65, 79x95, 97x71, 83x99, 130x96 cm
Bruksslitage/skador