Bordslampor design Hans-Agne Jakobsson
2021-05-02
911290
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HANS-AGNE JAKOBSSON, bordslampor, 1 par, bemålad plåt samt mjölkvit plexiglas, etikettmärkta, höjd ca 21,5 cm
Bruksslitage, repor, gulnad plast, ej funktionstestade