Eskil Nordell

Eskil Nordell
Eskil Nordell
Eskil Nordell
Eskil Nordell

Klubbat för:

450 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

ESKIL NORDELL (1921-2001): Figurscen vid båtar, signerad Nordell, olja på pannå, ca 49x80 cm

Kuntoraportti

911133

Päivämäärä:

2021-05-06