Eskil Nordell
Klubbat för:
450 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ESKIL NORDELL (1921-2001): Figurscen vid båtar, signerad Nordell, olja på pannå, ca 49x80 cm
Kuntoraportti
911133
Päivämäärä:
2021-05-06