Klubbat för:
1 200 SEK
1 500 SEK
STELLAN MÖRNER (1896-1979), färglitografi, komposition, signerad Mörner, numrerad 203/350, bildmått ca 37x31 cm
Ej examinerad ur ram
911130
2021-05-07