Soffbord
2021-05-03
911049
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOFFBORD, 1960-tal, teakfanér, otydligt brännmärkt, höjd 52, 97x97 cm
Bruksslitage