Serveringsvagn rotting
2021-05-05
910881
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt, rotting, höjd ca 64, 73x50 cm
Repor, märken, gummi på hjul saknas