Sittpuff
2021-05-05
910770
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
SITTPUFF, 1900-talets senare hälft, s.k Marockopuff, läder, diameter ca 46, höjd ca 26 cm
smärre bruksslitage