Linnea Larsson
2021-05-10
910715
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LINNEA LARSSON (född 1964): Vallmo, signerad och daterad L. Larsson 2020, olja på duk, ca 60x60 cm, ej inramad