Linnea Larsson
2021-05-04
910709
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LINNEA LARSSON (född 1964): Liljor, signerad och daterad L. Larsson 2020, olja på duk, ca 40x40 cm, ej inramad