Linnea Larsson
2021-05-04
910708
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LINNEA LARSSON (född 1964): Segelbåtar, signerad och daterad L. Larsson 2020, olja på duk, ca 60x60 cm, ej inramad