Ljuskrona rokokostil
2021-05-02
910673
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets början, rokokostil, invändigt med två elektriska ljuspunkter, höjd ca 70, diameter 48 cm
Ljusarmarna saknar armaturer, bruksslitage